- תקשור -

#3 האם לתקשר יכול להיות מסוכן?

אולי השאלה הכי נפוצה ומסקרנת היא האם לתקשר יכול להיות מסוכן. בחלקו השלישי של המדריך לתקשור אני מספרת על סוגים של תקשור מה מסוכן, איך ניתן לעשות זאת נכון ומשתפת בחוויה אישית שלי.

יש סיווגים נוספים לתקשור, אציין רק בקצרה שלושה סוגי תקשור. בראשון התקשורת נעשית בעזרת סיאנס. סוג זה  מאוד לא מומלץ מאחר שלשם מגיעות ישויות צעירות ומשתובבות, רוצות לצמוח בעצמן ויכולות בשם השעשוע לטעות, להטעות ולהסב עוגמת נפש. סוג שני הוא תקשור שבו יוצרים קשר עם הדרכה אישית, ובעצם אנחנו הופכים להיות ערוץ של קבלת מידע. האופן שבו סוג זה מבוצע הוא גם האופן אותו אני מלמדת. הוא אחד מצורות התקשור בהן אני עושה שימוש בעיסוקי. בצורה זו מיוצרת, בתהליך הלמידה, הידיעה הברורה שאנחנו בתקשורת אך ורק עם הדבר הנכון. אחת הדרכים לדעת זאת היא הרגשת השלווה והביטחון. יש לנו דרך לעשות את זה ולכן אנחנו לומדים אותה ותחושת הרווחה שנחווית היא מרתקת ומופלאה.

סוג נוסף, שלישי, של תקשור קורה בצורה נדירה יותר ואלו הם המדיומים. מדיומים ‘תורמים’ את גופם בזמן התקשור לטובת אותה ישות שנכנסת ומעבירה דרך המתקשר את המידע. כך למשל הייתה ג’ין רוברטס עם סת’ אדיר המידע, ויש רבים נוספים. בישראל למשל יש את שי גרברז מתקשר את סוראן המופלא. מה שקורה עם מדיומים שמאפשר את הביטחון המלא הוא שהם לא עושים את זה לבד. יש מי שנמצא שם כדי לספק את הצרכים שלהם ושומר עליהם בכל פן נדרש. היישויות עצמן, למשל סוראן, יכול לומר פתאום ששי צריך לשתות. מדיומים הם נדירים יותר ואין רבים כאלה, אך זו צורת תקשור נוספת. כדאי לדעת שיש דרך לעשות את זה גם כמדיום ולהיות בטוחים ומוגנים.

 

שתפי בחוויה שחווית כמתקשרת

אחד הדברים המרגשים שקרו לי דרך היענות שקרתה לי לקבלת כלי עבודה רוחניים ובעקבות זה הגיע אליי מדריך מדהים ביותר שבמשך שנתיים שלמות העביר דרכי מידע על כלי עבודה שבהם עשיתי ועדיין עושה שימוש בפעילויות שאני מעבירה עם האנשים שאני מלווה. ההתרגשות בכל אחד מהמפגשים שלי עם המדריך הייתה מענגת. המידע שהגיע עזר לי עצמי בראש ובראשונה להשביח את איכות חיי ומשם לקחתי את זה למעגלים הולכים ומתרחבים. יש שם יופי גדול שמתגלה רק כאשר חווים את זה

שתפו אם אהבתם

שתפו אם אהבתם

כל הפוסטים בנושא תקשור:

כל הזכויות שמורות לענת בקר