האתר בתהליך שדרוג

נעים להכיר, קוראים לי ענת בקר ואני מורה רוחנית.
אני יכולה להגיד את המילים האלה בידיעה והסכמה בעקבות דרך משמעותית ובה למידה וצמיחה שיש לי הזכות לצעוד בה מאז שנת 1998. אשמח לשתף וללמד גם אתכם אותה.

היום אני מחברת אנשים אל עצמם ומסייעת להם להיחשף לעוצמתם.
אנחנו צועדים ביחד כברת דרך להגשמת הדבר שליבם מבקש, באם ידעו מהו או באם גילו אותו תוך כדי התהליך. את זה אני עושה באמצעות סדנאות, קורסים הרצאות וליווי אישי..

המושג ‘רוחניות’ הוא דבר שקיים בכולנו ולשמחתי נחשפתי בעוצמה לנוכחות וליכולות שלו כבר אז בשנת 1998, ומאז אני חיה חיים שונים יותר ויותר מהשנים שקדמו לכך. אני חיה את מה שאני מלמדת, ומאז שנת 2008 אני עוסקת בכך בפועל עם אנשים אחרים בדרך להתפתחותם האישית. 

את פעילותי התחלתי כמורה בקורס בניסים וכמלווה 1X1. משם הדרך התפתחה לסדנאות, מפגשים סביב נושא מסוים, קורסים נוספים כקורסי תקשור וקורסים למורים, ויוזמות שמטרתן תמיד אחת –

העלאת המודעות ליכולותיו העצומות של האדם ושימוש בהן בראיה ההוליסטית של הקיום האנושי.

על ליבי הנחתי 2 בקשות.
האחת ללמוד אהבה ללא תנאי מהי ולממשה.
השנייה לעשות נפלא עבור עצמי ללא פגיעה באחר.
שני מוטיבים שמלווים אותי לאורך כל הדרך.


אשמח להכיר גם אתכם,
ענת.

פשוט הייתי נחושה להיות מאושרת.

זו הייתה תקופה בה יצאתי לחקור ולהתעמק וללמוד כספוג יבש במדבר על נפלאות ויכולות הדבר שיש לי חלק בו- העולם הרוחני. כך בדרך פגשתי אותי ואמרתי לי “נעים להכיר אני ענת” וענתה לי אני  –  “ומי היא ענת? ומדוע השארת חלק ממנה ללא שימוש?״

אני אוהבת את המלאכה הזו

אני מורה רוחנית. מייצרת עבור אנשים מרחבי התפתחות וריפוי אנרגטיים, שמורים על הכיוון הנכון והמדייק לצעוד בו. עד אז עיסוקי היה אדריכלות שמתכננת ובונה מבנים עם אנשים. האמת היא שנשארתי בתחום ועברתי לאדריכלות עם אנשים שמבססת את יסודות חיינו פנימה ומכירה במבנה המופלא שהוא האדם ומהן יכולותיו רבות היופי וההוד כשהוא בביתו.