האתר בתהליך שדרוג

זמן העצמה

קורס דיגיטלי שמקנה כלי עבודה ישימים בקלות להתפתחות אישית תוך הרחבת מושג הזמן גם כשנראה שהוא דחוס או עמוס

קורס-בניסים

תכנית מופלאה ומשנת חיים שהיא מכשיר למידה ששם דגש על יישום והתנסות

סדנה לארגונים וחברות - אבן חן ושמה כאב

אבן חן ושמה כאב סדנה פוקחת עיניים ומרחיבת אופקים לצוותי הארגון התייחסות לכאב כאבן חן יכולה להתפש כלא הגיונית.

סדנה לקבוצות תמיכה - אבן חן ושמה כאב

אבן חן ושמה כאב סדנה פוקחת עיניים ומרחיבת אופקים התייחסות לכאב כאבן חן יכולה להתפש כלא הגיונית. סדנה לקבוצות תמיכה.

קורס תקשור

קורס בן חודשיים וחצי בו מזומנת הדרכה רוחנית אישית ומדויקת לנו. למידה חווייתית בעזרתה נעמיק את הקשר לעצמנו ולעולם האנרגיות הרוחני ועוצמתו המופלאה.

ליווי רוחני אישי

לימוד רוחני אישי הוא מקום מפגש עם יכולות ענק שיש לנו. מפגשים פרטניים ומותאמים אישית, לליווי וצמיחה רוחנית.

תשליך

מפגש חגיגי בחוף הים לשליחת השנה הקודמת לדרכה וקבלת השנה החדשה. 
חוויה עוצמתית ובה אוורור ושחרור של מה שלא דרוש לנו יותר יחד עם דיוק בבקשתנו.

האנשים הרגישים

קורס בן 3 חודשים עבור רגישים ואלו שרוצים ללמוד על הרגישים העוסק בעוצמת הרגשות ויכולותיהם הגבוהות. להסתכל לרגישות בעיניים והכרה ככלי משובח לצמיחה.

כשאור פוגש כאב

קורס בן 3 חודשים של היכרות מצמיחה עם הכאב שאנו חווים בעזרת כלים מעשיים ויעילים. האם כאב וכל מה שהוא מביא לחיינו מנוצל על ידינו בצורה המיטבית?

מצפן - פתיחה אקראית בקורס בניסים

בתקופה הזו שבה אנחנו חיים, יש לנו משימה – לשמור על התדר שלנו. וזה לא משנה אם אנחנו תלמידים של קורס בניסים או של דרך רוחנית אחרת, וזה לא משנה אם אנחנו בתחילת התפתחות רוחנית או שזה כבר חלק מחיינו.

בישול כביסה

סדנה חד פעמית בת 4 שעות בהשראת החצר המרכזית של פעם, בה בישלו וכבסו ביחד והביאו לתמיכה ועזרה הדדית ברבדים רבים. הבאת שמחה, רוגע והשקטה עם פעולות יומיומיות פשוטות לכאורה.

מה שלומך?

סדנה חד פעמית בת 3 שעות שמעלה לדיון מעמיק את השאלה המוכרת שנמצאת בשימוש רב- “מה שלומך?”  השאלה הפשוטה, לכאורה, משפיעה על מערכות היחסים שלנו. במפגש נתנסה בכלים שמאפשרים את השבחת המערכות הללו.

'כן לדבר' סמינר

מפגש למידה הדדית בין דורות שניים לשואה גרמנים ויהודים-ישראלים תוך יצירת מקום המכבד את האחר בעזרת המכנה המשותף של נושא השואה והזרועות שהיא שולחת לנושאים נוספים שחשובים עבורנו כיום.


טקס יום הזכרון לשואה ולגבורה

זהו טקס שמהותו היא עבודה משותפת עם בני נוער. זהו בעצם הטקס שלהם. הם עושים אותו ביחד עם המפיק/ה ונמצאים במקומות מרובים בתוכו. הם דור ההמשך והעתיד ולפיד השימוש בעוצמת רוח-האדם הועבר כבר אליהם. זו הזדמנות מרגשת לראות אותם משתמשים בעוצמתם האישית והקבוצתית.

אמא'לה

באהבה רבה מוגש מקבץ העצות שנמצא ב’אמא’לה’. מתנה של אפשרויות להורות ולחיים שיש בה חשיפה אל היופי המופלא בדמות ילדינו ובדמות ההורים והאנשים שאנחנו. האופן שבו אנחנו בוחרים לבצע את המסע הזה שקוראים לו חיים, יש השפעות עמוקות על איכותם. מידע, עזרה, תמיכה, השראה וגם כלי-עבודה.

אלו סדנאות מעניינות אתכם?

השאירו פרטים, סמנו איזה סדנאות מעניינות אתכם (בטח, אפשר כמה! טוב ששאלתם) ונעדכן אתכם ברגע שההרשמה לסדנאות שבחרתם נפתחת.