מדריך למי שגופו חלה ב…קורונה, ב…שפעת, ב…

מאת ענת בקר

הקורונה נפלה עלינו כרעם ביום בהיר ומלווה אותנו עדיין
השפעת (שקורונה הוא סוג שלה) הייתה אתנו תמיד ופחות ייחסנו לה חשיבות, מאחר והקורנה הביאה איתה התמודדויות חדות וקיצוניות ממה ששפעת עשתה אי פעם לפניה בדעת הקהל העולמית.
המדריך הזה נולד מתוך הזמן בו גופי חלה בקורונה ואני מפרטת בו את מה שאפשר לעשות כדי להתמודד עם מחלה בגוף. הוא אכן מתייחס לקורונה מפורשות, אבל אני מעודדת אתכם לקחת את זה מעבר לקורונה. זאת אומרת, גם לחולי אחר של גוף כשפעת.
יש בכך יכולת להקל ולאפשר ריפוי עמוק.


אז בואו נתחיל.

הגוף שלך חלה בקורונה, בשפעת? הנה מדריך קצר להקלת תהליך ההחלמה והריפוי. המדריך פונה לכל מי שגופו חלה בכל צורה או עוצמה של תופעות.

הגוף שלך חלה בקורונה, בשפעת? הנה מדריך קצר להקלת תהליך ההחלמה והריפוי. המדריך פונה לכל מי שגופו חלה בכל צורה או עוצמה של תופעות.

כמו כל חולי בגוף, אצל כל אחד הוא מתבטא בצורה ובעוצמה אישיים, גם אם יש קווי דמיון.

כיום, אחד מקווי הדמיון אצל אנשים שגופם חלה בקורונה או בשפעת הוא האלמנט הרגשי שנכנס לפעולה. זה יכול להיות דרך חווית חוסר הידיעה האם זה יהיה קשה ומה תהיינה התופעות. וזה גם יכול לכלול את חווית האם הדבקתי מישהו. אי הוודאות סביב הנושא רבה ונמצא אפילו בשאלה- האם כל מה שידענו על קורונה ושפעת הם אכן כך? פחדים מסוגים רבים יכולים ללוות את אילו שגופם חווה מחלה. רוצה לשתף אותך בדרכים אחרות ושונות שבעזרתן אפשר לעבור מחלה ובעיקר בלקבל את מה שהיא מגישה. והיא מגישה, ובהחלט לא רק לוקחת. לא כל מה שנראה כמשהו מסויים הוא אכן רק הדבר שתפשתם בו.

#1 הקורונה ואני

אחד הדברים שעשיתי אני מיד כשהבנתי שגם אני במעגל הזה, היה לפתוח קובץ במחשב שלי. קראתי לו ‘קורונה ואני’. קובץ, מחברת, פתקית בטלפון הנייד. הצורה אינה חשובה, התוכן הוא החשוב. ואז התיישבתי על הקובץ הזה ובקשתי לקבל את מתנותי. אני מאילו שמאמינים שכל דבר שקורה, ובוודאי ובוודאי שבגוף, יש לו סיבות. הגילוי של הסיבות הללו מגיש לנו מתנות יקרות ערך. לכו לגלות במה הקורונה ‘משרתת’ אתכם כעת ואיך אתם יכולים להשיג את הדבר הזה גם בלעדיה, לאחר החלמת הגוף. זוהי רשימה בהתהוות, כי בכל יום גיליתי עוד ועוד דברים חשובים ומבורכים שנוספו אליה. חלקם היו קשורים למצב הגופני שלי, חלקם היה קשור למי שחלקו איתי את המצב וגופם חלה גם כן, אחרים היו מסרים אישיים של התפתחות אישית והיו חשובים, נוספים עסקו במצב אליה התדרדרה מדינת ישראל בעקבות הקורונה.

מהי הרשימה שלכם?

הגילוי שלה מחזיק בתוכו ריפוי.

#2 האם אנחנו מכבדים את הגוף שלנו?

נוחו. לכו לנוח. מנוחה חשובה כאן.

גוף שחלה, מבקש מנוחה כדי לאפשר למערכות הגוף לבצע את מלאכת הריפוי הפיזי בשיא יכולותיהן. כשאנחנו לא נחים, הגוף מותש עוד מעבר למותשות שקורונה יודעת להביא איתה. יש בכך מכיבוד הגוף. הגוף שלכם.

האם גם ללא קורונה אתם מכבדים אותו?

התשובה לשאלה הזו היא בהחלט משהו שראוי להוסיף לרשימה שבהמלצה מספר 1.

לפעלתנים-עמלנים מנוחה היא בהחלט אתגרית.

לכו אל המילה מנוחה ותנו לה ‘לשוחח’ אתכם ולגלות לכם מה באמת באמת, עמוק בפנים במקום שרק אתם יודעים עליו, היא אומרת לכם. שם יתכן ותמצאו מקום שמבקש חמלה, שינוי וריפוי.

#3 קייטנת הקורונה

 ההמלצה הזו קשורה לכאב וסבל. ומה זאת אומרת?

הבודהיזם מפליא להבהיר שגם אם יש לנו כאב בגוף או בלב, אין הדבר בהכרח אומר שעלינו לסבול. גם אם גוף חולה, אין הדבר חייב לגרום לכך שהאדם לא יהיה מאושר או לפחות במצב רוח טוב. אם כך, אחרי שהקפדתם על המלצה מספר 2 ונחתם ונחתם ונחתם, לכו לגלות מהי ‘קייטנת הקורונה’ שלכם והרשמו אליה.

אם זה בלהיות בעצמכם כרית על הספה ולצפות בסרטים, אם זה רק לעשות מקלחת בשעות שרק הייתם יכולים לחלום עליהן, ואז להשתמש בכל כל המים החמים. אם זה בלקרוא ספר שמתייבש המון זמן ליד המיטה שלכם.

אם ואם, זה אינסופי ומאד אישי.

והכי חשוב- ישים.

#4 תזכורת לעצמנו

יש מי שקשה לו להראות שהוא סובל, אבל אנחנו צריכים לזכור שאם מישהו שאנחנו אוהבים היה חולה או סובל היינו עושים בשבילו את כל מה שאנחנו יכולים. תומכים בו רגשית ופיזית כדי להקל עליו ושמחים מכך שהוא מאפשר לנו לעשות זאת עבורו. בואו נזכור שהגלגל הוא עגול ויש אנשים שישמחו לעשות זאת עבורנו – תנו להם אפשרות לעשות זאת. אילו יכולים להיות קרובים ומוכרים ואף זרים ואנשי מקצוע לשם תמיכה רגשית.

הכירו את ענת

הכירו את ענת

WhatsApp Image 2021-10-19 at 10.23.44

שמי ענת בקר. יש בי אהבה גדולה לתחום האנרגיות והרוחניות ובו אני עוסקת בעשרים השנים האחרונות.
אני מאמינה שבכל אדם קיימת היכולת הטבעית לחבור למי שהוא באמת בקלות רבה משניתן לחשוב, ואני אכן מחברת אנשים למהות זו שלהם בסדנאות מגוונות כמו זו שמוצעת לכם כאן למטה.
יוצרת ומתענגת על היצירה. מממשת חלומות ומגדלת חדשים.

שמי ענת בקר. יש בי אהבה גדולה לתחום האנרגיות והרוחניות ובו אני עוסקת בעשרים השנים האחרונות.
אני מאמינה שבכל אדם קיימת היכולת הטבעית לחבור למי שהוא באמת בקלות רבה משניתן לחשוב, ואני אכן מחברת אנשים למהות זו שלהם בסדנאות מגוונות כמו זו שמוצעת לכם כאן למטה.
יוצרת ומתענגת על היצירה. מממשת חלומות ומגדלת חדשים.

יכול לעניין אותך

תקשור

היכרות קצת יותר מעמיקה עם מושג/מילה שקוראים לה ‘תקשור’. אני מכינה מדריך קצר שיאפשר לכם להכיר קצת יותר את הנושא,
ואם תרצו להתעמק עוד יותר אז אשמח להזמין אתכם להצטרף אליי כדי ללמוד תקשור.

קרא עוד>>

אחת לשלושה שבועות נפגשים בזום, לשעה וחצי של התחברות לתדר הגבוה של קורס בניסים.
באמצעות כוונון וכוונה נבצע פתיחה אקראית (האומנם?) בספר ״קורס בניסים״ ואת הטקסט שיתגלה בפנינו נלמד ונחקור עם המסר הגבוה שהוא מביא עבורנו.

קרא עוד>>

שתפו אם אהבתם

Facebook
WhatsApp