האתר בתהליך שדרוג

אני אוהבת לחיות את המלאכה הזו

אני מורה רוחנית. אינני מתחום ההוראה, אך אני מייצרת עבור אנשים מרחבי התפתחות וריפוי אנרגטיים, שמורים על הכיוון הנכון והמדייק לצעוד בו.

אם לא הייתי עושה את מה שאני עוסקת בו, איך היו נראים חיי?
השאלה הזו היא ‘נייר הלקמוס’ שלי שמאשר לי האם אני במקום הנכון. מה שאני עוסקת בו הוא גם האופן בו אני חיה את חיי וככזה בלתי נפרד ממני. יש משפטי מפתח שמלווים אותנו משחר היותנו.
אחד ששזור בד.נ.א. שלי הוא – נאה דורש נאה מקיים.

אני מורה רוחנית.
אינני מתחום ההוראה, אך אני מייצרת עבור אנשים מרחבי התפתחות וריפוי אנרגטיים, שמורים על הכיוון הנכון והמדייק לצעוד בו. האופן בו אני מקיימת את חיי הוא מה שאני מביאה לאותם מרחבים. כל שלמדתי, שרכשתי, שהתנסיתי שחוויתי ושמגיע תוך כדי כל עשייה, מועבר שם הלאה.

גדלתי אל תוך בית בו עזרה לזולת הייתה מעשים שבפועל לכל דורש. ללא שפיטה ובלב פתוח, מי שביקש עזרה קיבל אותה. כשגדלתי הבנתי שזה היה סוג של משרד רווחת הזולת. הורי היו בעלי יכולת הכלה, תמיכה ועזרה בפועל שהייתה אינסופית וזה היה ברור לגמרי שחיים זה כך ולא אחרת.

סיפור חיי מעוגן עמוקות בסיפור השואה. כבת לשני ניצולים, ככל שהתבגרתי התפעמתי מהיכולת הזו של הורי. בעקבות כל מה שעברו לא רק שליבם לא נסגר לאחר, אלא קרה ההפך הגמור- ליבם רק התרחב לכל דורש.

"ללמוד להיות מאושרת התגלה כתרמית עצמית מרתקת. לא ניתן ללמוד את מה שכבר נמצא. זה היה כמו לגלות שקניתי פעמיים אותו דיסק של להקה אהובה, כי שכחתי שהיה ברשותי כבר אחד כזה בדיוק."

קורס תקשור

הלמידה העמוקה והמשמעותית ביותר הרי מתבצעת על ידי דוגמה אישית.
כך שמגיל צעיר ביותר מצאתי את עצמי מתרגלת את מה שהדגימו לי. זה היה הכי טבעי ודרש אפס מאמץ מצידי. רשימת העשייה שלי הביאה אותי לעסוק בכך בשני העשורים האחרונים. עד אז עיסוקי היה אדריכלות שמתכננת ובונה מבנים עם אנשים. האמת היא שנשארתי בתחום ועברתי לאדריכלות עם אנשים שמבססת את יסודות חיינו פנימה ומכירה במבנה המופלא שהוא האדם ומהן יכולותיו רבות היופי וההוד כשהוא בביתו.
המקום הזה משרה אושר עם תחושת סיפוק ושלווה פנימיים של- אני בבית! הגעתי הבייתה והדבר שהביא אותי לכאן היה הצורך הפנימי להפסיק לכאוב וללמוד להיות מאושרת באמת.

הראשון – להפסיק לכאוב
התברר במהרה כאוטופיה מופלאה, אך מה שלמדתי הוא כיצד ניתן לנתק את הסבל מהכאב ובכך להקטינו ואפילו לבטלו.

השני – ללמוד להיות מאושרת
התגלה כתרמית עצמית מרתקת. לא ניתן ללמוד את מה שכבר נמצא. זה היה כמו לגלות שקניתי פעמיים אותו דיסק של להקה אהובה, כי שכחתי שהיה ברשותי כבר אחד כזה בדיוק. ניתן היה להיזכר במה שנשכח ואושר התגלה כתוצר של ההיזכרות הזו.

וזו כל המלאכה כולה. אני אוהבת לחיות את המלאכה הזו.