האתר בתהליך שדרוג

חוש שישי

כל שנדרש מאתנו הוא להיות בקשב אליו, לחוש השישי שלנו, ולהנות מהמידע שהוא מביא אלינו לשיפור חיינו.

10.05.2022

מאת: ענת בקר
חוש שישי

לפני כן כמה מילים על הישרדות.

ללא יכולות שרידה לא נוכל להתקיים בגוף. הישרדות היא צורך בסיסי והיא לא קיימת רק כדי לקיימנו במצבי קיצון של החיים, כך שגם חיי היומיום שלנו דורשים את שצריך להישרדותנו בעולם. מזון, קורת גג, לבוש.

כדי לאפשר הישרדות יש לקחת בחשבון ולהתייחס לכל מרכיבי הקיום שלנו. ומהם?

רכיב אחד הוא הגוף הפיזי שלנו עם מערך החושים שבו. ללא החושים הללו, גופנו ימצא את מותו אם למשל נצעד לעבר קצהו של מצוק ללא חוש ראיה, או יכווה קשות אם נתקרב לשריפה ללא חושי ראיה, מישוש, ריח ועוד.

הרכיב השני הוא מנוע אנרגטי שמהווה את יסוד קיומנו. חלקיק אנרגטי בלתי נראה, החלקיק הנשמתי שבנו. קיים ומקיים אך בלתי נראה ולא ידוע מיקומו.

הוא ידיעה.

הוא הרגשה.

אם יש לנו חושים שעושים את עבודתם לשם קיום פיזי ופיזיקלי, יהיה זה רק טבעי שיהיה חוש שעושה זאת עבור הרכיב האנרגטי שאנחנו.

קורס תקשור

חוש שישי הוא הוא זה.

הוא הרבה מעבר לרק חוש. הוא אלמנט חיבור של המודעות שלנו לדברים עם התודעה שלנו ומשם לחיבור רחב יותר אל האחרים ועד ליקום כולו בהיותנו חלק ממנו. הרכיב האנרגטי הוא המנכיח שאנחנו אכן מחוברים ושיש משמעות לכל רגש, מעשה ומחשבה שלנו. הם חשובים ומשפיעים.

כשם שיש לכולנו גוף ובזה אנחנו דומים, כך גם חוש שישי קיים אצל כולם ומרחיב את אזורי השיויון והדמיון בין בני-אנוש.

אוכלוסייה הולכת וגדלה מתענגת כבר היום על מסריו ואיתותיו של חוש שישי ועושה בהם שימוש שמביא איתו רווחה לחייהם. ישנם רבים ששוקדים ללמוד עליו יותר כדי לדעת את החיבור הזה בינם לבין מידע רחב יותר ועמוק יותר עבור התפתחות וצמיחה, לשם איכות חיים גבוהה יותר ויותר.

כל שנדרש מאתנו הוא להיות בקשב אליו, אל האינטואיציה שלנו אל ה'בטן' שלנו. הם מדברים אלינו תמיד, אך רק אם נקשיב אליהם נשמע ונוכל להשתמש במידע שהם מביאים.

אם כך- חיי רווחה נמצאים בהישג ידינו בעזרת חוש שישי. הוא מדווח, מכוון ומניע אותנו לפעולה לטובת הגוף שלנו, הרגשות שלנו וההתפתחות האישית שלנו כדי לחיות חיים בהם אושר הוא חלק בלתי נפרד ומתרחב תמיד עבורנו.